MenuZajímavosti


1) Loď Queen Dido na obrazech na Queen Zenobii

Na lodi Queen Zenobia je spousta zajímavých obrazů, na pár z nich je ale loď, kterou je nejspíš potopená loď "Queen Dido", na které hrajete ke konci hry a na které se skrývá Jack Norman. Přesná podoba této lodi kromě té v ukázce když Jill s Chrisem k lodi plavají přitom neexistuje.
2) Rachael podivné vlasy

Pokud jste už viděly Rachael jako postavu v Resident Evil: Revelations, tak si nejspíš říkáte: "co to má s vlasama?" Já si to říkám také. Její zvláštní blond vlasy jsou jako by je měla snad nalepené na očích. Když se Rachael pohne, vlasy se ani nehnou a jsou stále jen na těch jejích očích.
3) Obraz se zámkem z Resident Evil 5

V Resident Evil: Revelations jsou na lodi Queen Zenobia obrazy, na kterých je tajemný zámek, který se objevil v ukázce v RE5, kde Chris a Jill bojují proti Weskerovy, který následně s Jill vypadne z okna. Dokonce se tu i hraje, a to ve zlaté, alternativní edici, jejíž součástí je mise "Lost in Nightmares" která se odehrává právě na tomto zámku. Je ale zajímavé že je na obrazech v tomto díle. Zamysleme se. Příběh RE: Revelations se odehrává dříve než RE5. Může to být easter egg nebo upoutávka na to, že tu ještě v nějakém dalším díle budeme hrát :).
Omlouvám se za kvalitu, přeci jen jsem to fotil z Nintenda 3DS takže to není HD